Hepimizin bildiği gibi kaliteli bir sohbet kesinlikle site kuralları ile olur. Bir sohbet sitesinin bel kemiği kurallarıdır. Bu kurallar sayesinde herkes uyum halinde sohbet etmeyi severek devam edecektir. Sohbetodalarii.com sitesi olarakda bizler sunucumuzun güvenliği ve kaliteli bir sohbet odaları sunmak için oluşturduğumuz bir kaç kuralımıza uymanız mecburidir. Mecburiyet olarak sadece siz değil tüm sunucu kullanıcıları buna yöneticiler dahil sohbetin kurallarına uymak zorundadır. Sizlerden ricamız aşağıdaki kurallarımızı iyi okumanız ve kurallarımız dışına çıkmamanızdır.

 

Sohbet Odaları Kurallarımız ;

 

1 – Sohbet odaları sitemizde kelimelerinizi seçerek kullanmalısınız. Argo yada onur kırıcı sözler sitemizde yasaktır.

 

2 – Sitemizde kendi reklamlarımız dışında hiç bir kullanıcının reklam veya benzeri linkleri paylaşması yasaktır. Link paylaşımları sosyal ağ ise özellerinizde paylaşmanız gerekmektedir. ( Sosyal Ağ Reklamlarında Yöneticiler insiyatif kullanabilir )

 

3 – Sohbet sitemizde gönül rahatlığı ile sohbet edebilmeniz ve internet aleminde büyük harf yazmak sinirlenmek anlamına geldiğinden gereksiz yere tamamı büyük harf yazmak yasaktır. Bu kural yöneticilerede geçerli olduğundan olağan bir durum söz konusunda insiyatif kullanabilirler.

 

4 –  Sevgiliniz yada bir arkadaşınıza sinirlenmiş veya ondan intikam almak isteyebilirsiniz. Bunu kesinlikle tavsip etmiyoruz amma olurda kişisel bilgilerini genel sohbet üzerinde yazmanız, özellerde başka kullanıcılara aktarmanız yada real hayatınızda başkalarına anlatmanız durumunda site yöneticileri tarafından insiyatif kullanılacağını belirtmek isteriz. Her ne kadar sohbet sitesinde özel hayatlara karışmasakda bu durum genel anlamda bir sorun teşkil ediyorsa müdahale etme hakkımızı saklı bulundurmaktayız.

 

5 –  Sohbet odalarımızda kesinlike telefon numaralarınızı genel sohbet ortamına yazmanız yasaktır. Ayrıca bu yasak başka kullanıcıların numaralarınıda yazmanızı kapsamaktadır. Bu kuralımıza uymamanız durumunda siteden süresiz uzaklaştırma alabilirsiniz.

 

Dikkat …

Yukarıdaki kurallarımızı okumanız ve uymanızı önemle rica ediyoruz. Sohbet odalarımızda bizler seviyeli ve kaliteli sohbet etmenin en önemli noktaları kurallarından geçmektedir. Bizimle olan sohbet yolculuğunuzda umarım keyifli sohbetimizin tadını çıkarır ve  memnuniyetlerinizi bildirmenizi temenni ederiz.