SohbetOdaları  Kurallarını Okuyunuz

 

Sohbet odalarımızda daha huzurlu daha keyifli sohbetler için, herkes için geçerli sohbet kurallarımız mevcuttur. Bu kurallarımıza herkesin uyması zorunlu olması sebebi ile yöneticilerimizinde buna saygı göstermelerini rica etmekteyiz. Hiç bir şekilde kurallarımızın değişmesine izin vermemekteyiz ama istisnalar dışına çıkmamız yanlış anlaşılmalar durumunda olabilmektedir.

Sohbet Kuralları

 

  1. ) Sohbet Sitesinde Kesinlikle Argo Konuşmak Yasaktır.
  2. ) Sohbet Odalarımızda Kesinlikle Reklam Yapmak ve Reklam Tarzı Muhabbetler Etmek Yasaktır.
  3. ) SohbetOdalarii.CoM Sohbet Kurallarına Uymamak Yasaktır.
  4. ) Her Ne Olursa Olsun Bir Başka Kullanıcıyı Rahatsız Edici Davranışlarda Bulunmak Yasaktır.
  5. ) Özel Bilgilerinizi yada Bir Başka Sohbet Kullanıcısının Bilgilerini Paylaşmak veya Paylaşım Ortamlarında Tutup Bunu Reklam Etmek Yasaktır.
  6. ) Bir Özel Sohbette Kişisel Bilgilerinizden Siz Sorumlu Olduğunuzdan Bunu Yöneticilere Mààl Etmeniz Yasaktır.
  7. ) T.C. Hakkında Saçma Sapan Sohbetler, Kurucusu ve Yöneticileri Hakkında Siyasi Propaganda Yapmak Yasaktır.
  8. ) Sohbet Sitesinde Milli Maçlar Dışındı Spor Aktivilerini Abartarak Konuşmak Yasaktır. Bu Ayrıcalık Kısmına Giren Tek Maçlar Avrupa Maçlarıdır. Lig Maçları Yasak Dahilindedir.
  9. ) Din, Dil, Irk Ayrımı Yapmak veya Buna Göz Yummak Yasaktır. Unutmayın Hepimiz İnsanız ve Kanalımızın Tek Dili Türkçe ‘dir. Sohbet Sadece Türkçe Olarak Sohbet Edebiliriz.
  10. ) Bu Kurallara Uymak Kesinlikle Zorunludur Uymayanlar Hakkında Kanal Yöneticileri Tarafından Cezai İşleme Tabi Olabilirsiniz. Kurallarımız Tüm Sunucuyu Kapsar ve Yöneticilerde Buna Dahildir. Aksi Bir Durumda Kanalla İlgili Sorunlarınızı #OperHelp Kanalımızda Belirtebilirsiniz