SohbetOdalarii.CoM Sohbet Radyomuzu Dinleyin

Radyomuzu Dinlemek İçin Bazı Gereksinimler

  Sohbet radyomuz online radyo olduğundan amatör djler tarafından sürekli olarak canlı tutulmaktadır. Amatör djlerimizde olsa sanal yayın yapan her kullanıcı sizlerin isteklerini yerine getirmektedir. Radyomuzdan istek istenildiğinde çalınan şarkıları armağan edebilirsiniz.

Radyomuz mobil uyumludur. Mobil olarak girişinizde radyo direk olarak çalışmıyorsa play tuşuna basarak çalmasını sağlayabilirsiniz. Reklamsız olarak yayın yapan djlerimizin isteklerinizi radyo formatına göre olup olmadığına bakarak insiyatif gösterebilirler. Radyo kurallarımızda marş, siyasi propaganda, argo şarkılar, reklamlar, ırkçı paylaşımlar çalması yasak olduğundan seçimlerinizi buna göre yapmanızı rica ederiz.

Sitemizin radyosu hakkında herhangi görüşünüz veya şikayetinizi radyo sorumlumuz yada #Operhelp kanalına gelerek belirtebilirsiniz. Dj olmak istiyorsanız #Radyo kanlında bulunan ( ~ ) yada ( & ) işaretli kişilerle görüşebilirsiniz.

Radyomuz bazı zamanlar çalışmaması durumunda sizden kaynaklanan sorunları çözmeniz için java yüklemenizi ve flash player yüklemenizi tavsiye ederiz. Diğer durumlarda kodları başka sunucular üzerinden aldığımızdan karşı sitenin aktifliğine bakarak müdahale edilmektedir. Uzun süreli çalışmayan radyo player için radyo sorumlusu ile görüşerek teknik destek alabilirsiniz. Gerektiğinde site yöneticileri sizler için yeni radyo kodları oluşturarak radyo dinlemenizi mümkün kılmaktadır.