Mobil Sohbet Hakkında

Mobil sohbet girişimiz ücretsizdir ve herhangi bir üyelik istemektedir. Sohbet odalarımıza bağlanmak için bir rumuz girerek hemen mobil sohbete başlayabilirsiniz. Mobil uygulamamız kesinlikle güvenlik ekiplerinden geçmiş olup telefonlarınıza zarar vermemektedir. Sohbet edebilmeniz için açılan sayfayı bir süre beklemeniz gerekmektedir. Bazı akıllı telefonlarda hemen sayfalar açılmamaktadır ve sizi kısa bir süre bekleterek sohbet odalarını göstermektedir.

Sohbete bağlanan mobil verinin hızına göre sitede düşmeler yaşanmaktadır. Bazı test sonuçlarında uzun süre ilgilenilmeyen mobil uygulamada sohbetten düşme ihtimaliniz vadır. Bunun sebebi telefonunuzun uyku moduna geçtiğinde bağlantıyı kapatması yada gereksiz olarak çalışan programları sonlandırması olmaktadır. Ayrıca mobil veriniz yada wifi çekim gücünüz iyi değilse sürekli düşmeniz muhtemel sonuçlardır. Sohbet sitemize telefonunuzun en iyi çektiği noktadan bağlanmanızı tavsiye ediyoruz. Düşmelerinizi bu şekilde engelleyebilirsiniz.

Mobil uygulamamız radyo desteklidir, radyomuzu dinlemek için sağ üst köşedeki play tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Radyomuzu ücretsiz dinlemekte olduğunuzu unutmayın. KEYİFLİ SOHBETLER