İletişim Bilgilerimiz

Sohbetodalarii.com adresine ulaşabileceğiniz bilgileri aşağıdaki seçeneklerden bulabilirsiniz. Görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzu belirtiriz. Şikayetleriniz içinde bizimle irtibata geçerek haklı, haksız ayrım yapmadan dinlemekteyiz. Sitemizin oluşumundan dolayı bazen gereksiz atılan banlar yüzünden kullanıcılarımızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Bu yüzden haklı olduğunuz konularda bize belirtici bilgiler vermenizi rica etmekteyiz. Sitemizin tüm bilgileri, telif hakkı ve blog yazıları Sohbetodalarii.Com ‘a ait olduğundan olumsuz yazılarımızı konu altındaki mesaj gönder kısmından bize iletebilirsiniz. Paylaşımlarda kullanılan videolar, haberler çeşitli haber kaynaklarından alınmaktadır.

Bize Ulaşmak İçin Bu Adımları Kullanın

 

  1. ) Sohbet odalarımıza girerek herhangi bir aop ( @ ) yetkilisinden yardım alabilirsiniz.
  2. ) Help yardım kanalımızı ziyaret ederek aop ( @ ) yöneticilerinden ( + ) vermelerini bekleyin ve konuyu türkçe olarak anlatınız.
  3. ) Operhelp kanalımıza gelerek sitenin oper yöneticilerinden yardım alabilirsiniz. Bu kanalda tüm sorularınıza anında yanıt bulmanız mümkündür. Şikayetleriniz ve önerilerinizi bu kanal üzerinden almaktayız.
  4. ) Site yönetici admini olarak admin@sohbetodalarii.com adresine meil atabilirsiniz. ( Meillerinizin karşılığı en geç 1 hafta içinde cevap verilmekte olup, incelenen meillere dönüş yapmama hakkımızı saklı tutmaktayız.
  5. ) Link değişimleri, link yönleme, sohbet sitesi linkleme gibi işlerinizde site root adminleri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.