SohbetOdalarii.CoM Hakkımızda

 

Hakkımızda Bilgiler

Sohbet sitemiz yıllar önce açılan sitelerimiz tarafından desteklenmektedir ve yüzlerce kullanıcıya ücretsiz, üyeliksiz sohbet sağlamaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyimi siz sevgili misafirlerimize yansıtmakta olan sitemizde her daim kaliteli sohbet anlayışı vardır.

Bir çok kelimede herkese hizmet veren sitemizin ana kelimeleri her zaman sabit olup bu unsurlar üzerinden sohbet kullanıcılarını davet ederek eğlenceli ortamlar oluşturmaktadır. Sitemizin sohbet odaları dışında, oyun kanalları, radyo kanalı mevcut olup tüm bunları ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Genci, yaşlısı, aile ortamı ile seviyeli sohbet sitemizin mobil uygulamasıda mevcuttur. Mobil sohbet uygulamamız ile akıllı telefonlarınızdanda rahatlıkla giriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sitemize dünya üzerinden internetin olduğu her yerden bağlanmanız mümkündür. Daha fazlasını yerinde yaşamak için sohbet odalarımıza girerek görebilirsiniz.

Her sohbet sunucusu olarak bizimde sohbet kurallarımız mevcuttur. Bu kurallarımızı sayfamızı ziyaret ederek edinebilir ve gerekli kuralları öğrenebilirsiniz. Sitemiz kurallar üzerinden sohbeti sağlamakta olduğundan her hangi bir olumsuz davranışınızdan dolayı yöneticiler tarafından siteden uzaklaştırma yada en iyi ihtimalle uyarı almanız mümkündür. Şikayetlerinizi global kanallar üzerinden yapmamanız, bunun için yönetici kanalımız olan
#Operhelp kanalımızı ziyaret ederek site oper yöneticilerine direk olarak belirtebilirsiniz.